Projekty

Angażuję się w wiele przedsięwzięć. Inwestuję w nieruchomości, prowadzę szkolenia, wspieram akcje charytatywne w Fundacji Lepszego Życia.

Sprawdź wszystkie projekty w których biorę udział.

Realizuję, bądź jestem patronem wielu projektów, które rozwijają i angażują do inwestowania w nieruchomości, a także pomagają tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

WIWN®

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości, to projekt przeznaczony dla osób które chcą zacząć inwestować na rynku nieruchomości oraz dla tych którzy już inwestują w nieruchomości, ale chcą rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę, a także poznać innych inwestorów, z którymi mogą nawiązać nowe relacje biznesowe.

Sklep Rentiera

Sklep internetowy z produktami dla osób chcących zacząć inwestować w nieruchomości oraz dla tych, których interesują tematy związane z poszerzaniem swojej wiedzy na rynku nieruchomości. W Sklepie Renteira znajdziesz między innymi, szkolenia, książki, e-booki, audiobooki oraz wiele innych materiałów które pomogą Ci w rozwoju osobistym.

Maraton WIWN®

Największa w Polsce konferencję dotyczącą inwestowania w nieruchomości MARATON WIWN.PL®, która skupia środowisko inwestorów oraz osób chcących wejść na rynek nieruchomości. Maraton WIWN to inspiracja, wiedza i nowe znajomości!

Strefa Nieruchomości®

Magazyn pokazujący wszelkie możliwości inwestycyjne na rynku nieruchomości. Wywiady z inwestorami, opinie ekspertów oraz wiele innych inspirujących artykułów. Czasopismo do nabycia w Sklepie Rentiera oraz w sieciach Empik i Inmedio.

Blog

Prowadzę bloga Zarabiajnanieruchomosciach.pl w którym, jak sama nazwa wskazuje dzielę się wiedzą dotycząca inwestowania i zarabiania na nieruchomościach. Na blogu znajdziesz wiele istotnych informacji dotczących zarabiania na rynku nieruchomości.

Fundacja

Jestem założycielem Fundacji Lepszego Życia, w której wspólnie z naszymi darczyńcami wspieramy i realizujemy wiele inicjatyw, które pomagają osobom którego tego najbardziej potrzebują...

100 Kamienic

Rewitalizujemy i stawiamy budynki klasy Premium. Za nami kilka udanych inwestycji, przed nami duże wyzwania, które możemy zrealizować razem z Tobą. Zapraszam do dołączenia do nas jako wspólnik, któremu wypracujemy wysoką stopę zwrotu.

Revisit Home

Inwestycje deweloperskie klasy premium w samym centrum Łodzi. Naszą misją jest przywrócić świetność kamienicznej zabudowy Śródmieścia i budować apartamenty dla wymagających. Jako Revisit Home działamy na rynku od 6 lat i odnosimy sukcesy za sprawą doświadczonego zespołu zarządzającego.

Myślisz o współpracy? 
Zostaw kontakt, odezwiemy się i sprawdzimy co możemy wspólnie zrobić.